Ana Sayfa  |  Basın Odası   |  English

İhlas Haber Ajansı da artık PRNet takibinde..

İhlas Haber Ajansı da artık anlık olarak PRNet takibinde.

ZER A.Ş.'nin toplu dağıtım işleri Ajans Press Kurye'de..

ZER A.Ş. (KOÇ Holding İştirakleri)'nin toplu dağıtım işleri artık Grup firmamız Ajans Press Kurye tarafından yapılmaktadır.

ITS Medya yayında..

Sosyal Medya takibinizi şimdi başlatın.

PRNet’e KOǒtan Ödül..

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Y. Koç önderliğinde gerçekleşen bir organizasyonla, Koç Topluluğu Şirketlerinin satın alma merkezi Zer A.Ş tarafından, 1200 civarı tedarikçi arasından seçilen PRNet, kalite, hız, hizmet yeterliliği gibi kriterler göz önünde bulundurularak en uzun süre hizmet alınan tedarikçi olarak ödüllendirildi.

Uluslararası platformda Taçlandırıldık…

Business Initiative Directions (BID) tarafından, 118 ülkeden şirket liderlerinin bir araya gelerek yaptıkları oylama sonucunda, sektörünün rol modeli olması sebebiyle, ‘2013 Kalitede Uluslararası Yıldız’ (International Star Award for Quality-ISAQ) ödülünü PRNet A.Ş kucakladı.


PRNet Anadolu Ajansı Resmi Bayisi Oldu.

Bilginin kaynağına artık daha yakınsınız!

> AA Son Dakika Haberleri
> AA Haber Paketleri
> AA Görüntülü Haberleri ve
> AA 81 İl Bültenlerine

PRNet teknolojisi ve kalitesi ile ulaşın.

Servis paketleri ile ilgili detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

PRNet artık "Bilişim 500" şirketi.

Türkiye Bilişim Sektörü'nün referans niteliğindeki tek araştırması "Bilişim 500" sonuçları 28 Haziran 2010 tarihinde açıklandı. İnterpromedya tarafından bu yıl 11. cisi düzenlenen araştırma sonuçlarına göre PRNet Halkla İlişkiler Araştırma ve Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. kendi sektöründe ilkleri gerçekleştirmeye devam ederek "Bilişim 500" listesine 297’inci sıradan dahil oldu.

PRNet AMEC üyesi oldu.

PRNet, The International Association for Measurement and Evaluation of Communication (AMEC) üyesi olan ilk Türk şirket oldu. Medya ölçme ve değerlendirme hizmetlerinde mükemmeliyetin simgesi olan AMEC'e dünya genelinde sektörün en iyi medya araştırma şirketleri kabul ediliyor.

Ankara PRNet’i artık daha yakından tanıyacak!

Uzun ve özverili çalışmalarımız sonucunda Ankara ofisimizi açtık. Bundan böyle tüm hizmetlerimiz ile size bir adım daha yakın olacağız.

PRNet Ankara Ofis Adres :
Taşkent Caddesi No:91-B Bahçelievler-Çankaya-Ankara

TÜBİTAK Tarafından Desteklenmeye Değer Bulunduk.

PRNet'in iç kaynaklarıyla geliştirdiği video ve imaj işleme yazılımı TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulunmuştur. Buna istinaden, TÜBİTAK tarafından akredite edilen yazılım, tüm sektörlere uygulanabilir bulunmuştur.

ISO 9001 - 2000 Kalite Belgesi Aldık.

PRNet'in uygulamaya başladığı Kalite Yönetim Sistemi ve İş Süreçleri Standardizasyonu, Alman Belgelendirme Kuruluşu TUV - SÜD tarafından DAR (Alman Akreditasyon Birliği) kapsamında denetlemiştir. Denetim sonucunda PRNet uygulamaları, ISO 9001 - 2000 Kalite Belgesi'ne uygun bulunmuştur.

PRNet, Workcube'u İş Ortağı Olarak Seçti.

Süreç ve Kaynak yönetimini optimize etmek amacıyla PRNet, Workcube'u iş ortağı olarak seçti. Workcube, PRNet'in reaksiyon yönetimi, kampanya ve pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri gibi önemli süreçlerini daha verimli yönetmesini sağlayacaktır. PRNet, bu yazılım ile ISO Kalite Kontrol Uygulamalarınıda ilk günden sanal ortama taşımış oldu.

www.invest.gov.tr sitesinin Tüm Güncel Haber İçeriği PRNet Tarafından Karşılanıyor.

Türkiye'de Yatırım Fırsatının iletişim ajansı olan T.C Başbakanlık Yatırım Tanıtım ve Destek Ajansı, ana tanıtım organı olan www.invest.gov.tr sitesinin tüm güncel haber içeriği ihtiyacını karşılamak üzere PRNet'i seçti. Aynı zamanda Yabancı yayın organlarında Türkiye'deki yatırımın imajını da yakından takip eden Ajans, PRNet'in bilgi dağarcığını genişletmeye devam ediyor.

ISO 500 Araştırması'nda PRNet Adı Geçiyor

ISO 500 araştırmasına göre, Türkiyenin ilk 10 şirketi arasında yer alan kuruluşların 9'u medya takibi ve sektörel bilgi ihtiyacını Prnet servisleriyle sağlamaktadır. Tüm sektörlerdeki lider kuruluşlarla çalışan PRNet, ISO 500 Ilk 100 Kuruluşunda, 84'ü ile çalışmaktadır.